Моя улюблена школа

Педагогічний колектив Войнівського закладу загальної седньої освіти працює над єдиною науково - методичною проблемою

«Використання інноваційних технологій для формування ключових компетентностей учнів» В зв’язку з великою кількістю дітей, які мають психофізичні особливості та навчаються на індивідуальній формі навчання паралельно працюємо над важливою проблемою «Врахування відмінностей розвитку та навчальної діяльності дітей з особливостями психофізичного розвитку в процесі навчання. Формування позитивного ставлення до них».Ведеться робота на впровадження інклюзивної освіти в закладі. У школі використовуються інноваційні технології у навчально - виховному процесі та управлінській діяльності. Адміністрація школи використовує у своїй практичній діяльності ІКТ технології.

Навчальна діяльність В закладі введено такі факультативи: Логіка ( 3-4 кл.), ХОУП ( 1-4 класи), курс «Основи комп’ютерних презентацій», «Захисти себе від ВІЛ». Діти беруть участь у Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Колосок», «Смішний колосок», знавців української мови ім. П.Яцика . Гарні результати показали учні школи та отримали сертифікати І,ІІ,ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник», «Патріот», «Грінвіч».

Виховна діяльність З метою пошуку обдарованих дітей та розвитку їх природного, творчого потенціалу в школі працюють такі гуртки: «Танці в плюс», «Краєзнавчий гурток». На високому рівні організована спортивна робота вчителем Макаренком С.М. Учні беруть активну участь в районних та обласних змаганнях.

Школярі брали участь у Всеукраїнських конкурсах «Діти за гуманне ставлення до тварин», «Життя в лісах», «Зоологічна галерея», «Космічні фантазії»; брали активну участь в акціях «Знай та люби свій рідний край», «Шляхами рідного краю», «Паросток», «Годівничка», «Зігрій любов’ю дитину», «Ветеран on- line», «Від серця до серця».

Господарська діяльність Школа тісно співпрацює з сільським головою, підприємством ТОВ МТС «Техагропром», сільським будинком культури та бібліотекою. В школі придбані нові парти, замінено вікна на склопакети, відремонтовано навчальні кабінети. У закладі організовано безкоштовне харчування для учнів 5-11 класів.
Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Кiлькiсть переглядiв: 1845

Коментарi

  • Школьные стенды

    2015-02-16 11:22:14

    Предлагаем Вашему вниманию информационные стенды "Захист Вітчизни", "Цивільний захист", "Тероризм – угроза суспільству" и многое другое. С уважением, директор издательства "Индустрия" Корягин Виктор Алексеевич 057-733-41-20 095-666-97-22...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.