З історії школи

До жовтневого перевороту у Войнівці була 4-х класна церковно – приходська школа, яка була розташована в одноповерховій школі, яка збереглася до нашого часу . Дітей навчав священик. Збудована вона була в 1910 році. До цього часу зберігся будинок, в якому жив священик (зараз – Войнівська сільська рада)./Files/images/IMG_0004.jpg

Після жовтневого перевороту в селі функціонувала семирічка, пізніше – восьмирічна школа. В роки Великої Вітчизняної війни в селі був відкритий дитячий будинок ім. Фрунзе для дітей - сиріт, батьки яких загинули на фронті. Будинок в якому був розташований дитячий будинок зберігся - це міжшкільний навчально - виробничий комбінат. Дитячий будинок існував до 1983 року. Діти з дитячого будинку навчались у Войнівській школі.

1вересня 1971 року було закінчено будівництво нової будівлі Войнівської школи .

У новій школі навчались учні, починаючи з 5 класу, а в старій будівлі навчались учні 1-4 класів. Сьогодні в цій будівлі знаходяться майстерні, їдальня , сімейна амбулаторія./Files/images/IMG_0006_NEW.jpg

Директорами школи в різні часи були: Макаренко А.Н. ,Нечитайло К.М. ,Сухіна Г.М., Василяка Л.С.,Богун В.М., Пасека М.П. , Левковець Н.Л. , Білецька В.П. , Руденко П.А.

Багато вчителів нашої школи одержали звання «Відміник народної освіти», серед них: МишевськаГ.Г., Фандалюк О.О., Корнієнко В.Ф., Козленко Я.Т., Білецька В.П. Серед випускників Войнівської школи є видатні люди : Лінник Михайло Никифирович ,1954 р.н. , полковник медичної служби; Дюпко Станіслав Іванович 1954р., ректор Харківського політехнічного інституту , кандидат технічних наук.; Вишневський Анатолій Петрович 1963р. кінорежисер; Галенко Олександр Іванович – 1969р. кандидат с\г наук; Литвиненко Віктор Миколайович 1981., начальник Одеської залізниці; Філаретова Лариса Мартіївна – кандидат історичних наук, декан факультету історії та права Кіровоградського педагогічного університету ім. В. Винниченка. Випускники нашої школи виконували інтернаціональний обов’зок в Афганістані: Кезь Геннадій, Джумма Олексій., були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АС- Джумма Олександр, Джумма Олексій, Козинець Василь, Кондус Петро, Сакара Анатолій, Сергієнко Володимир.

У 2009 році на посаду директора Войнівської ЗШ було призначено Покотило Світлану Валеріївну і почався час жіночого підходу до складного господарства школи. ХХІ столітті освіта потребує модернізації і місце, де діти здобувають освіту також необхідно осучаснювати, а в наш час це зробити не легко, тому Світлана Валеріївна мудро підходить до вирішення всіх питань. Під її керівництвом було проведено санвузол до шкільного приміщення, зроблено сучасний ремонт школи, відновлено діяльність комп’ютерного класу, де діти мають змогу користуватися всесвітньою мережею Internet, оновлено їдальню, до речі, в якій харчуються безкоштовно учні з 1 по 11 клас. І на цьому наш директор не зупиняється, в неї ще багато ідей, які Світлана Валеріївна планує втілити у життя, і все це вона робить задля повноцінного здобуття знань учнями та збереження їхнього психічного та фізичного здоров’я.

В школі завжди тепло і затишно. Всі вчителі працюють за фахом, школа укомплектована вчителями. В школі створений музей, під керівництвом вчителя історії Рисухіної Олени Володимирівни. В музеї наявні такі експозиції: визволення Олександрійщини, історія школи, етнографічна експозиція. Учні постійно підтримують порядок на території школи та села, бережно доглядають за братською могилою, постійно приймають участь в акції – «Зірка пам’яті», діти допомагають ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Наша школа – вікно до знань , і хай це вікно завжди буде відкрите для тих , хто хоче в нього заглянути!/Files/photogallery/SDC19581.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1179

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.