Войнівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Приютівської селищної ради Кіровоградської області розміщена у двоповерховій будівлі, яка була введена у експлуатацію у 1971 році. Загальна площа всіх приміщень – 2555 м2. Проектна потужність школи – 320 учнів. Учні 1-11 класів працюють у класних кімнатах.

Заклад освіти має бібліотеку, методичний кабінет, медичний кабінет, кабінет директора, учительську, кабінет технічного персоналу, шкільну їдальню, спортивний майданчик, спортивну залу, кабінети хімії, географії, математики, основ здоров’я, історії, інформатики.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Шкільна їдальня має 84 посадочних місць, оснащена двома електроплитами( 4х конфорними), одним холодильником, одною морозильною камерою, м’ясорубкою, забезпечена необхідним посудом та меблями. В наявності проточна холодна вода, гаряча вода забезпечується двома бойлерами, обладнано питний кулер.

Кабінет інформатики укомплектований 3 комп’ютерами. На всіх комп’ютерах встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows. Заклад має доступ до мережі Internet. У освітньому процесі використовуються ліцензійні програмні засоби, які мають гриф МОНУ. До послуг учасників освітнього процесу – 1 музичний центр, 2 мультимедійними проекторами, 2 принтера. В закладі функціонує сенсорна кімната в якій проводяться заняття для учнів на інклюзивній формі навчання. В управлінській діяльності використовується 3 комп’ютера.

Спортивний зал площею 120 м2 укомплектований необхідним спортивним інвентарем.

Для забезпечення учасників освітнього процесу навчальною, методичною, художньою літературою у школі працює бібліотека.

Бібліотечний фонд

Кількість книг, брошур, журналів (примірників)

3005

у тому числі підручників, усього

4075

з них для: 1-4 класів

1074

5-9 класів

2594

10 – 11 класів

407

В закладі наявний шкільний автобус БАЗ А07921 державний номер 124- 93 ОН, який здатний перевозити школярів відповідно маршруту (для 66 учнів організовано підвезення).

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Естетичне оформлення приміщення Войнівської ЗШ І – ІІІ ступенів здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі. Оформлені інформаційні стенди в коридорах, медичній кімнаті, учительській. Кожне приміщення закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення та відповідального.

Пришкільна територія упорядкована на достатньому рівні. На території школи є гандбольне поле, спортивний майданчик з гімнастичними спорудами, обладнані з урахуванням вимог безпеки.

Кiлькiсть переглядiв: 1010

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.